Přejít k obsahu

Výzkumné centrum sídlí v areálu Plzeňského vědecko technologického parku, který se nachází v Plzni na Borských polích (zobrazit na mapě), budovy F, G, H, C1 (Teslova 9, Teslova 9a, Teslova 11, Teslova 5b).

Autem:

Po Domažlické směrem na Novou Hospodu na kruhovém objezdu na prvním výjezdu doprava na Obchodní, na křižovatce doleva po Podnikatelské, na další křižovatce opět doleva po U nové hospody. Na konci ulice zabočte opět doleve přímo do Teslovy ulice, kde již po několika metrech na narazíte na sídlo na sídlo Výzkumného centra.
 
viz mapa zde
 
Z centra Plzně ze Sadů Pětatřicátníků - jeďtě stále rovně po Sadech Pětatřicátníků, na něž navazuje Klatovská třída, po ní stále rovně, po cca 2,5 km dojedete téměř ke konečné tramvají (před vámi po levé straně se nachází Borský park), zde se dejte vpravo Kaplířovou, na druhé možné odbočce zahněte doleva po Dobřanské, jakmile to bude možné dejte se mírně doprava po Univerzitní, poté stále rovně kolem Západočeské univerzity, na druhé možné odbočce za univerzitou se dejte vlevo do Daimlerovy a hned na první možné odbočce cca po 0,5 km zahněte do Teslovy ulice. Pokračujte po Teslově stále rovně až před sebou po levé straně narazíte na tři identické šedomodré budovy -sídlo Výzkumného centra Nových technologií.
Parkoviště se nachází mezi těmito budovami, odbočit můžete před první budovou do Morseovy ulice, jakmile minete budovu okamžitě zahněte doleva.

MHD:

Zastávky situované nejblíže Výzkumnému centru jsou "Borská pole" (konečná trolejbusu č. 15 - pozor - konečnou zde mají pouze některé z trolejbusů, č. 18 a autobusu č. 29, č. 30), dále "Staré letiště" (zastávka autobusu č. 36) a "Vltava" (zastávka autobusu č. 24, č. 30).

Ze zastávky "Borská pole" jděte rovně na konec ulice U Nové hospody (po pravé straně budete mít hotel Ibis) a zahněte doleva do Teslovy ulice. Cca po 300m narazíte po pravé straně na tři identické šedomodré budovy -sídlo Výzkumného centra Nových technologií.
 
Ze zastávky "Vltava" jděte rovně ulicí Podnikatelská, poté zahněte doleva do ulice U Panasoniku, kde je zároveň i výstupní zastávka "Staré letiště". Na konci ulice zahněte doprava do Univerzitní ulice, poté jděte stále rovně. Po cca 300m na první možné odbočce zahněte doleva do Morseovy a před sebou již uvidíte tři identické šedomodré budovy -sídlo Výzkumného centra Nových technologií.
 
viz mapa zde
 

Patička